Młodzicy w formie.

W meczu dziewiątej kolejki rozgrywek ligowych młodzicy Błękitu pokonali Sokół Sokołów Małopolski 5-2. Było to najwyższe zwycięstwo naszej drużyny w tym sezonie.

Sam mecz zaczął się lepiej dla rywali, którzy wykorzystali już pierwszą okazję do zdobycia gola i wyszli na prowadzenie. Wszystko zmieniło się na korzyść Błękitu w ciągu pięciu minut. Nasz zespół zdobył trzy gole, a do siatki trafiali Jakub Szylar, Kacper Podolec oraz Dawid Szlachcic. Rywale również nie pozostali dłużni i już minutę później zmniejszyli wynik po skutecznie rozegranym rzucie rożnym. Wynik 3-2 utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron i wielu roszadach w składzie rywali to Błękit był zdecydowanie lepszy w drugiej części gry. Po drugiej bramce dołożyli Dawid Szlachcic oraz Kacper Podolec. Po skończonym spotkaniu zawodnicy Błękitu odtańczyli taniec radości i szczęśliwi mogli wracać do Żołyni. Dzięki tej wygranej utrzymali się na trzecim miejscu w tabeli, za tydzień ostatnie ligowe spotkanie w tym roku. Błękit podejmie w sobotę o godzinie 14.00 Brzeg Białobrzegi, który w tabeli ligowej uzbierał tak samo jak nasz zespół 12 punktów.

Skład drużyny na meczu w Sokołowie: S. Bechta, J. Leja, K. Pudło, K. Kłak, J. Szylar, W. Haładyj, D. Szlachcic, K. Marek, K. Podolec, S. Szylar, B. Służały, K. Golenia, F. Witek.