Turnieje w Żołyni - podsumowanie - żak.

Ostatni z żołyńskich turniejów to zmagania najmłodszej grupy naszej szkółki w oficjalnych rozgrywkach nazywana jako żaki, a więc chłopcy z rocznika 2009 oraz młodsi. Oprócz dwóch drużyn gospodarzy zagrali także: Dziecięca Akademia Futbolu Rzeszów, Akademia Piłkarska TG Sokół Sokołów, SPEC Stal Łańcut oraz Sawa Sonina.

Mecze rozgrywano po 15 minut, a na boisku przebywało pięciu zawodników każdej z drużyn. Grano systemem każdy z każdym, a oto wszystkie wyniki:

SPEC Stal Łańcut – Sawa Sonina 14:1
Błękit Żołynia Niebiescy – DAF Rzeszów 1:0
TG Sokół Sokołów Małopolski – Błękit Żołynia Biali 2:3
Stal – DAF 1:3
Sokół – Sawa 11:0
Błękit Niebiescy – Błękit Biali 4:1
Stal – Sokół 2:1
Błękit Niebiescy – Sawa 3:1
DAF – Błękit Biali 4:2
Stal – Błękit Niebiescy 1:0
Błękit Biali – Sawa 5:1
Sokół – DAF 3:2
Stal – Błękit Biali 0:0
Błękit Niebiescy – Sokół 1:1
DAF – Sawa 7:1

Klasyfikacja końcowa:

1. SPEC Stal Łańcut – 10pkt (bezpośredni mecz vs Błękit Niebiescy 1:0)
  2. Błękit Żołynia Niebiescy – 10pkt (bezpośredni mecz vs Stal Łańcut 0:1)
  3. DAF Rzeszów – 9pkt
  4. Błękit Żołynia Biali – 7pkt (bezpośredni mecz vs Sokół 3:2)
  5. Sokół Sokołów Małopolski – 7pkt (bezpośredni mecz vs Błękit Biali 2:3)
  6. Sawa Sonina – 0pkt

W turnieju wzorem dni poprzednich przyznano dwie nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem wybrany został Patryk Cichoń z zespołu SPEC Stal Łańcut, natomiast najlepszym zawodnikiem Dominik Wawrejko z Błękitu Żołynia (Niebiescy). Wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki oraz gadżety od sponsorów. Po turnieju odbyło się losowanie innych nagród przekazanych przez firmy wspierające nasz turniej – dziękujemy! Nagrody wręczył prezes KS Błękit Żołynia – Piotr Dudek.

W Błękicie zagrali:

Niebiescy – Mateusz Filip, Antoni Koźmicz, Łukasz Jawniak, Maciej Bejster, Franciszek Selwa, Dominik Wawrejko, Wojciech Fus, Oskar Wawrzaszek, Kamil Kątnik.

Biali – Mikołaj Makówka, Miłosz Makówka, Mikołaj Lorenc, Oliwier Kosior, Maksymilian Cebula, Konrad Świątoniowski, Błażej Wawro, Ignacy Mroszczyk, Jakub Mach.

Zawody sędziowali Jarosław Leja oraz Wiktoria Bartnik.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z turnieju, które znajdują się w galerii.