Wygrana na zakończenie rundy jesiennej.

W ostatnim meczu ligowym w tym roku młodzicy odnieśli trzecią wygraną z rzędu pokonując Brzeg Białobrzegi 2-1.

Spotkanie z Brzegiem miało nieco podobny przebieg do meczu tych drużyn w Białobrzegach miesiąc wcześniej. Znowu do przerwy bramek nie było, chociaż okazje się pojawiały, goście obili słupek naszej bramki, a dobijający piłkę do siatki gracz z Białobrzeg znajdował się na pozycji spalonej. Po zmianie stron jako pierwsi trafili przeciwnicy, po dograniu z prawej strony boiska niezbyt pewnie interweniował nasz bramkarz i piłka po jego rękach wpadła do bramki. Odpowiedź przyszła już po trzech minutach. Z dystansu uderzał Krystian Linek, strzał ten odbił bramkarz, a najszybciej z dobitką pospieszył Kacper Podolec i zdobył wyrównującego gola. Ostatnia, decydująca bramka padła na 5 minut przed końcem meczu. Do siatki po rzucie rożnym trafił Krystian Linek i to Błękit mógł się cieszyć kolejnym zwycięstwem w ligowym meczu. W meczu zagrali: S. Bechta, K. Pudło, K. Kłak, K. Linek, D. Szlachcic, J. Lorenc, W. Haładyj, K. Podolec, K. Marek, B. Służały, J. Leja, K. Golenia.

Tym meczem młodzicy zakończyli rundę jesienną na trzecim miejscu w tabeli w stawce sześciu drużyn. Tabelę można zobaczyć na stronie. Teraz przed wszystkimi drużynami długa zima z treningami na hali. Na pewno zawodnicy szkółki będą uczestniczyli w kilku turniejach halowych o których będziemy informować. W najbliższy czwartek (02.11) na hali w Żołyni rozegrany zostanie sparing trzech grup wiekowych (2005/06, 2007 oraz 2008) z zaprzyjaźnioną szkółką Grodziszczanki Grodzisko Dolne. Początek meczów o godzinie 16.15.

W ostatnią sobotę zespół orlików starszych zagrała w turnieju eliminacyjnym Mistrzostw Podkarpacia U-10. O wynikach poinformujemy w kolejnym poście.