Sparing młodzików, turniej orlików.

W sobotę 24.06 zespół młodzików zmierzył się w meczu sparingowym z Orłem Biedaczów. Spotkanie zostało rozegrane w Żołyni. W meczu wystąpiło 16 zawodników, a byli to: Kacper Podolec, Kamil Kłak, Jakub Lorenc, Karol Pudło, Bartosz Służały, Dawid Szlachcic, Konrad Marek, Jakub Szylar, Szymon Szylar, Igor Tomczyk, Kacper Golenia, Franciszek Witek, Sebastian Bechta, Bartłomiej Gut, Wojciech Haładyj, Jacek Leja. Spotkanie było bardzo zacięte i wyrównane. Ostatecznie gospodarze wygrali 7-6, a do przerwy wynik był remisowy - 3-3. Bramki dla Błękitu zdobyli: Kamil Kłak 4x, Konrad Marek 2x, Kacper Podolec. Dziękujemy rywalom za przyjazd i cenny sparing!

Dzień później, w niedzielę 25.06 drużyna orlików zagrała na turnieju w Kosinie. Organizatorem był UKS Guliwer Kosina, a oprócz Błękitu zagrali także Grodziszczanka oraz Włókniarz Rakszawa. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym po 20 minut. W naszej drużynie zagrali: Bartłomiej Filip, Hubert Urban, Michał Glac, Bartosz Leja, Kacper Leja, Marcin Bejster, Karol Leja, Radosław Kuras, Wiktor Bechta, Bartosz Panek, Krystian Jarosz, Krystian Lizak. Tym razem nasi piłkarze musieli uznać wyższość swoich przeciwników i mecze zakończyły się wynikami:

Błękit - Włókniarz Rakszawa 1-7
Błękit - Grodziszczanka 1-4
Błękit - Guliwer Kosina 1-7

Gole strzelali Bartek Leja, Bartek Filip oraz Marcin Bejster. Ostatecznie cały turniej wygrał Włókniarz przed Guliwerem oraz Grodziszczanką. Dziękujemy serdecznie za zaproszenie i bardzo dobrą organizację turnieju!