Dwukrotnie na tarczy.

W rozegranych w ostatni weekend meczach zawodnicy Szkółki Piłkarskiej Błękitu musieli uznać wyższość swoich rywali. W sobotę na orliku w Grodzisku swój mecz rozegrała grupa orlików i przegrała z rówieśnikami ze Szkółki Grodziszczanki Grodzisko Dolne 4-5. Mecz był podzielony na sześć części po 15 minut, tak więc zawodnicy na boisku spędzili w sumie 90 minut! Taka długość meczu spowodowana była sporą ilości piłkarzy zarówno w naszej drużynie jak i u rywali. W barwach Błękitu zagrali: Bechta Wiktor, Bejster Marcin, Filip Bartłomiej, Glac Michał, Jarosz Krystian, Kulpa Łukasz, Kuras Radosław, Leja Bartosz, Leja Kacper, Leja Karol, Lizak Krystian, Mach Szymon, Naróg Konrad, Niemiec Adam, Panek Bartosz, Selwa Jakub, Sroczyk Bartosz, Urban Hubert.

W niedzielę natomiast kolejne swoje spotkanie w ramach ligi młodzików rozegrali starsi koledzy i ulegli w Leżajsku tamtejszej Sparcie 0-6. Mecze ligowe w tej kategorii wiekowej trwają 2x30 minut. Przypominamy, że w tym sezonie chłopcy grają z rywalami o rok starszymi (w lidze może grać rocznik 2004, podczas gdy Szkółka Błękitu wystawia do gry zespół złożony w całości z chłopców z roczników 2005/06). Na pewno jednak te doświadczenia przyniosą korzyści w przyszłości, tak więc nie załamujemy się wynikami tylko ciągle trenujemy i walczymy na boisku! We wspomnianym meczu zagrali: Szylar Jakub, Kłak Kamil, Podolec Kacper, Marek Konrad, Lorenc Jakub, Leja Jacek, Linek Krystian, Szlachcic Dawid, Szpila Szymon, Golenia Kacper, Gut Bartłomiej, Haładyj Wojciech, Pudło Karol, Żaba Przemysław.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z obydwu spotkań.