Trzecia kolejka młodzików, drugie orlików.

Młodzicy oraz orlicy starsi zagrali w Żołyni, orlicy młodsi natomiast w Budziwoju. Łączny bilans weekendu to pięć zwycięstw oraz cztery porażki.

Drużyna młodzików wciąż nie może wejść na dobre tory i pomimo prowadzenia 2-0 już po pięciu minutach meczu musiała uznać wyższość gości z Krasnego i przegrali w stosunku 2-6. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Kacper Podolec oraz Szymon Szpila. W wyżej wspomnianym meczu Błękit reprezentowali: D. Szlachcic, J. Szylar, S. Szylar, I. Tomczyk, F. Witek, W. Haładyj, K. Podolec, K. Kłak, J. Lorenc, S. Szpila, K. Linek, S. Bechta, K. Pudło, K. Krawczyk. Kolejne spotkanie ta grupa również zagra w Żołyni, w najbliższą sobotę o godzinie 11.00 z Sokołem Sokołów Małopolski.

Zespół orlików starszych swój turniej tym razem rozegrał jako gospodarz na stadionie w Żołyni. Tym razem układ gier ułożył się w ten sposób, że w ostatnim meczu turnieju Błękit zmierzył się z Crasnovią Krasne, oba zespoły do tego czasu miały komplet zwycięstw. Podobnie jak w meczu starszych kolegów Błękit prowadził 2-0, by ostatecznie przegrać 2-4. Jednak bilans trzech wygranych oraz jednej porażki jest oczywiście bardzo dobry. Komplet wyników poniżej, w nawiasie strzelcy bramek.

Błękit Żołynia - KS Dąbrówki 3-1 (S. Mach, B. Sroczyk, R. Kuras)
Błękit Żołynia - Sokół Sokołów Małopolski 1-0 (R. Kuras)
Błękit Żołynia - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-0 (B. Leja, M. Bejster)
Błękit Żołynia - Crasnovia Krasne 2-4 (B. Leja, R. Kuras)

W turnieju wzięli udział: Konrad Naróg, Bartłomiej Filip, Adam Niemiec, Mateusz Prucnal, Szymon Mach, Jakub Selwa, Karol Leja, Bartosz Sroczyk, Łukasz Kulpa, Krystian Lizak, Radosław Kuras, Bartosz Leja, Bartosz Panek, Marcin Bejster. Za tydzień przerwa w rozgrywkach. Kolejne mecze ligowe 23.09 na orliku w Sokołowie.

Orlicy młodsi swój kolejny turniej rozegrali na orliku w Budziwoju. Tym razem na turniej stawiły się wszystkie drużyny, a więc nasz zespół (i każdy z pozostałych) rozegrał cztery mecze. Dwa z nich udało się wygrać, tak więc najmłodsza ligowa grupa Błękitu usadowiła się na trzecim miejscu w tabeli i mogła cieszyć się z pierwszych kompletów punktów. Oto komplet wyników:

Błękit Żołynia - Grunwald Budziwój 0-5
Błękit Żołynia - Jawor Krzemienica 1-0 (Ł. Jawniak)
Błękit Żołynia - Start Borek Stary 0-3
Błękit Żołynia - Junior Łańcut 2-1 (M. Glac, K. Misztal)

Drużyna wystąpiła w nowych strojach (na zdjęciu), dziękujemy za wsparcie. W turnieju udział wzięli: Kamil Babiarz, Maciej Bejster, Bartosz Bielecki, Dawid Frączek, Michał Glac, Krystian Jarosz, Łukasz Jawniak, Dominik Karwicki, Nikolas Kochman, Ksawier Kościelniak, Kacper Leja, Jakub Łukasik, Krystian Misztal, Kacper Walawender, Dominik Wikiera. Ta grupa również za tydzień swojego turnieju nie rozgrywa, następny raz na boisku ujrzeć będzie ich można 23.09 na stadionie w Krzemienicy. Początek jak zawsze o godzinie 10.00.

Gratulujemy wyników!