Pierwsze treningi i mecze

Zgodnie z planem w bieżącym tygodniu swoje treningi w ramach szkółki rozpoczęły dwie najstarsze grupy. Zarówno na poniedziałkowym jak i na środowym treningu roczników 2005 i 2006 pojawiło się 18 młodych adeptów futbolu. Wysoką frekwencję można było zaobserwować także wśród zawodników urodzonych w 2007 i 2008 roku.

Teraz naszych graczy czekają już zdecydowanie większe emocje, gdyż przyjdzie im zmierzyć się z rówieśnikami z okolicznych miejscowości. Już jutro, tj. 28 kwietnia o godzinie 16:00 na żołyńskim orliku grupa 2007/08 rozegra mecz z UKS Guliwer Kosina. Z kolei w sobotę 29 kwietnia o godzinie 10:30 (zbiórka chłopców przed meczem o godzinie 9:30) drużyna 2005/06 na stadionie w Żołyni rywalizować będzie z zespołem Jawor Krzemienica.