Młodzicy wygrali, orlicy nie grali.

W piątej kolejce ligi młodzików, która kończy pierwszą z czterech "rund" rozgrywkowych Błękit pokonał Brzeg Białobrzegi 3-1. Trudne warunki pogodowe nie pomagały obydwu zespołom w stworzeniu dobrego widowiska, piłkarze często się ślizgali, a piłka nie zawsze chciała ich słuchać. Po pierwszej połowie gry w Białobrzegach bramek nie było. Strzelanie na 15 minut przed końcem meczu rozpoczął Kacper Podolec, już minutę później było 2-0, gdy gola po rzucie rożnym zdobył Jakub Szylar. Ten sam zawodnik podwyższył wynik chwilę później i zdobył swojego drugiego gola. Przeciwnicy gola honorowego zdobyli również po rzucie rożnym na dwie minuty przed końcem meczu. Szkoda straconej bramki, było blisko pierwszego "czystego konta" po stronie Błękitu. W meczu udział wzięli: K. Marek - J. Leja, K. Kłak, K. Linek, J. Lorenc, J. Szylar, I. Tomczyk, D. Szlachcic, K. Podolec, K. Krawczyk, S. Szylar, W. Haładyj, B. Służały, F. Witek.

Turnieje ligowe orlików starszych oraz młodszych zostały przełożone na 07.10 ze względu na złe warunki pogodowe (a co za tym idzie zły stan murawy).

W najbliższą sobotę wszystkie grupy znów wybiegną na mecze spotkań ligowych. Młodzicy zagrają w Dynowie z liderem tabeli - Dynovią, początek spotkania o godzinie 11.00. Orlicy starsi zagrają również na terenie lidera tabeli, a więc na orliku w Krasnem. Orlicy młodsi natomiast zagrają również na orliku, z tym, że w Łańcucie. Turnieje dwóch młodszych grup rozpoczynają się o godzinie 10.00.