Memoriał im. Tadeusza Tkacza - podsumowanie

Na tegorocznym Memoriale im. Tadeusza Tkacza nasza szkółka zaprezentowała się w komplecie. Mieliśmy mecz młodzików z Brzegiem Białobrzegi, oraz starcia dwóch młodszych grup, których zawodnicy zagrali pomiędzy sobą. Po meczach każdy z zawodników otrzymał koszulkę wyjściową z własnym nazwiskiem oraz pamiątkowy medal.

Najpierw na boisku zaprezentowała się najstarsza grupa z roczników 2005/06, która zagrała mecz z rówieśnikami z Brzegu Białobrzegi. Mecz, tak jak wszystkie z Brzegiem w tej kategorii wiekowej był bardzo wyrównany i zakończył się wynikiem 1-1. W Błękicie zagrali: Sebastian Bechta, Kacper Golenia, Bartłomiej Gut, Wojciech Haładyj, Kacper Krawczyk, Jacek Leja, Krystian Linek, Jakub Lorenc, Konrad Marek, Kacper Podolec, Karol Pudło, Bartosz Służały, Dawid Szlachcic, Szymon Szpila, Jakub Szylar, Szymon Szylar, Igor Tomczyk, Franciszek Witek, Przemysław Żaba.

Najmłodsza grupa z roczników 2009/10 swoje mecze rozgrywa w zespołach 5 osobowych. Aby wszyscy zawodnicy mogli grać w tym samym czasie zorganizowano dwa boiska i najmłodsi piłkarze mogli rywalizować ze sobą, co na pewno było wielkim przeżyciem dla nich, bowiem trybuny były już niemal pełne i kibice chętnie oklaskiwali wyczyny młodych piłkarzy. Na boisku zaprezentowali się: Karol Baran, Maciej Bejster, Maksymilian Cebula, Mateusz Filip, Wojciech Fus, Łukasz Jawniak, Kamil Kątnik, Oliwier Kosior, Antoni Koźmicz, Mikołaj Lorenc, Jakub Mach, Mikołaj Makówka, Miłosz Makówka, Ignacy Mroszczyk, Kacper Noga, Krzysztof Nowak, Szymon Piersiak, Franciszek Selwa, Konrad Świątoniowski, Błażej Wawro, Oskar Wawrzaszek.

Przedostatnim akcentem memoriału był pokaz rywalizacji jeszcze jednej grupy szkółki, czyli chłopaków z roczników 2007/08, według wytycznych PZPN ta kategoria nosi nazwę orlik. Chłopcy zostali podzieleni na dwie grupy - białych oraz niebieskich i zagrali między sobą. Zanim to jednak nastąpiło trzeba było kolejny raz przeorganizować boisko, bo każda z wyżej wymienionych grup powinna występować na innym polu gry. W tej rywalizacji nieznacznie skuteczniejsi okazali się być "biali". Na boisku zaprezentowali się: Kamil Babiarz, Wiktor Bechta, Marcin Bejster, Bartosz Bielecki, Przemysław Cebula, Bartłomiej Filip, Michał Glac, Dawid Frączek, Krystian Jarosz, Ksawier Kościelniak, Łukasz Kulpa, Radosław Kuras, Bartosz Leja, Kacper Leja, Karol Leja, Krystian Lizak, Jakub Łukasik, Szymon Mach, Konrad Naróg, Adam Niemiec, Bartosz Panek, Mateusz Prucnal, Wiktor Prucnal, Jakub Selwa, Bartosz Sroczyk, Hubert Urban, Kacper Walawender.

Po zakończeniu zmagań szkółki zagrali jeszcze seniorzy, którzy w tym sezonie występować będą w klasie okręgowej. Mamy nadzieję, że w kolejnym Memoriale również będziemy mogli się zaprezentować w całej okazałości!

W galerii zdjęcia najmłodszej grupy, za które dziękujemy fotografowi Markowi Wawro.