Lekcja futbolu odebrana.

W pierwszym meczu ligowym rozegranym w ostatnią sobotę zawodnicy najstarszej grupy szkółki przegrali z Dynovią Dynów 2-9. Zawodnicy gości byli bardzo dobrze zorganizowani i od początku starali się narzucić swój styl gry. Już do przerwy prowadzili 4-1, a po zmianie stron dorzucili kolejne bramki. Dla Błękitu gola zdobył Kamil Kłak, a druga z bramek była trafieniem samobójczym gracza z Dynowa, który skierował piłkę do własnej bramki po rzucie rożnym. W meczu zagrali: Jakub Szylar, Kamil Kłak, Jacek Leja, Kacper Podolec, Jakub Lorenc, Wojciech Haładyj, Konrad Marek, Dawid Szlachcic, Sebastian Bechta, Franciszek Witek, Kacper Golenia. Pamiętajmy o tym, że w tym sezonie nasi zawodnicy grają w lidze młodzików, w której grać może również rocznik 2004, tak więc przeciwnicy często mają przewagę wzrostową i fizyczną. Każdy mecz jest na pewno ważnym i potrzebnym doświadczeniem na przyszłość. Kolejne spotkanie to wyjazdowy mecz ze Spartą Leżajsk, który rozegrany zostanie w najbliższą niedzielę o godzinie 10.00. Zapraszamy już dziś!