Czwarta kolejka młodzików - zwycięstwo!

W czwartek kolejce rozgrywek młodzików nasz najstarszy zespół wygrał pierwsze spotkanie ligowe w tym sezonie! Jeszcze przed meczem z bardzo fajną inicjatywą wyszli przedstawiciele Sokoła Sokołów Małopolski i zaproponowali aby po meczu ligowym rozegrać jeszcze spotkanie sparingowe. Przyczyną takiego stanu rzeczy są szerokie kadry obydwu zespołów, więc zamiast siedzieć na ławce wszyscy mogli pograć, a przecież o to właśnie w tym wszystkim chodzi. W meczu zaliczanym do tabeli ligowej padł wynik 4-1 dla Błękitu. Do przerwy nasz zespół prowadził po bramce bezpośrednio z rzutu wolnego Kamila Kłaka. Po zmianie stron wynik podwyższyli Jakub Lorenc oraz Kacper Podolec, rywale również zdobyli bramkę, jednak bardzo szybko znów trafił Błękit za sprawą tego, który wynik "otworzył". Miejmy nadzieję, że to zwycięstwo przełamie dotychczasową niemoc naszych zawodników. Za tydzień spotkanie z Brzegiem Białobrzegi, z którym zawsze Błękit toczył wyrównane boje. W meczu ligowym zagrali: K. Marek - J. Leja, K. Kłak, K. Podolec, K. Linek, I. Tomczyk, D. Szlachcic, J. Lorenc, W. Haładyj, J. Szylar, K. Krawczyk.

Tuż po zakończeniu tego spotkania trenerzy ustalili, że sparing zostanie rozegrany w formacie 2x 20 minut. Zespół Błękitu wobec kilku nieobecności uzupełnili piłkarze z młodszej grupy. Ten mecz zakończył się wynikiem remisowym 2-2, dla naszej drużyny gola strzelił Konrad Marek, natomiast drugi gol był efektem samobójczego trafienia gości. W tym spotkaniu zagrali: K. Naróg - A. Rokosz, K. Golenia, J. Selwa, S. Bechta, K. Marek, S. Szylar, M. Bejster, R. Kuras, B. Sroczyk, A. Burghardt.

Raz jeszcze chcemy pochwalić inicjatywę tego meczu, brawo dla rywali! Za tydzień młodzicy jak już wspominaliśmy zagrają z Brzegiem Białobrzegi - początek meczu w sobotę o godzinie 11.00 w Białobrzegach. Orlicy starsi udadzą się na swój turniej do Sokołowa Małopolskiego, natomiast orlicy młodsi na turniej do Krzemienicy. Oba te wydarzenia rozpoczynają się o godzinie 10.00 również w sobotę.