zamknij reklamę

Terminarz - orlik starszy

1. kolejka - turniej stadion Wólka Niedźwiedzka 02.09 - godz. 10.00

Błękit Żołynia - Crasnovia Krasne 2-1
Błękit Żołynia - Sokół Sokołów Małopolski 2-1
Błękit Żołynia - KS Dąbrówki 5-0
Błękit Żołynia - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-1
Crasnovia Krasne - Sokół Sokołów Małopolski 3-0
Crasnovia Krasne - KS Dąbrówki 9-0
Crasnovia Krasne - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-0
Sokół Sokołów Małopolski - KS Dąbrówki 0-0
Sokół Sokołów Małopolski - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-3
KS Dąbrówki - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-4

2. kolejka - turniej stadion Żołynia - 09.09 - godz. 10.00

Błękit Żołynia - Crasnovia Krasne 2-4
Błękit Żołynia - Sokół Sokołów Małopolski 1-0
Błękit Żołynia - KS Dąbrówki 3-1
Błękit Żołynia - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-0
Crasnovia Krasne - Sokół Sokołów Małopolski 5-0
Crasnovia Krasne - KS Dąbrówki 4-0
Crasnovia Krasne - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3-0
Sokół Sokołów Małopolski - KS Dąbrówki 1-0
Sokół Sokołów Małopolski - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-2
​KS Dąbrówki - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-1

3. kolejka - turniej orlik Sokołów Małopolski 07.10 - godz. 10.00 - PRZEŁOŻONY ZE WZGLĘDU NA ZŁE WARUNKI POGODOWE Z DNIA 23.09.

Błękit Żołynia - Crasnovia Krasne 0-3
Błękit Żołynia - Sokół Sokołów Małopolski 0-0
Błękit Żołynia - KS Dąbrówki 0-0
Błękit Żołynia - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-3
Crasnovia Krasne - Sokół Sokołów Małopolski 4-0
Crasnovia Krasne - KS Dąbrówki 9-0
Crasnovia Krasne - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-1
Sokół Sokołów Małopolski - KS Dąbrówki 1-1
Sokół Sokołów Małopolski - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-0
​KS Dąbrówki - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-0

4. kolejka - turniej stadion Krasne - 30.09 - godz. 10.00

Błękit Żołynia - Crasnovia Krasne 2-5
Błękit Żołynia - Sokół Sokołów Małopolski 2-0
Błękit Żołynia - KS Dąbrówki 5-0
Błękit Żołynia - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-2
Crasnovia Krasne - Sokół Sokołów Małopolski 3-0
Crasnovia Krasne - KS Dąbrówki 6-0
Crasnovia Krasne - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4-0
Sokół Sokołów Małopolski - KS Dąbrówki 5-0
Sokół Sokołów Małopolski - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-0
​KS Dąbrówki - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-4

5. kolejka - turniej stadion Dąbrówki - 14.10 - godz. 10.00

Błękit Żołynia - Crasnovia Krasne 3-4
Błękit Żołynia - Sokół Sokołów Małopolski 1-2
Błękit Żołynia - KS Dąbrówki 4-1
Błękit Żołynia - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-1
Crasnovia Krasne - Sokół Sokołów Małopolski 2-2
Crasnovia Krasne - KS Dąbrówki 3-1
Crasnovia Krasne - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-0
Sokół Sokołów Małopolski - KS Dąbrówki 5-0
Sokół Sokołów Małopolski - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-0
​KS Dąbrówki - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-4

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij