zamknij reklamę

Terminarz - orlik starszy

1. kolejka - turniej stadion Wólka Niedźwiedzka 02.09.2017 - godz. 10.00

Błękit Żołynia - Crasnovia Krasne 2-1
Błękit Żołynia - Sokół Sokołów Małopolski 2-1
Błękit Żołynia - KS Dąbrówki 5-0
Błękit Żołynia - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-1
Crasnovia Krasne - Sokół Sokołów Małopolski 3-0
Crasnovia Krasne - KS Dąbrówki 9-0
Crasnovia Krasne - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-0
Sokół Sokołów Małopolski - KS Dąbrówki 0-0
Sokół Sokołów Małopolski - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-3
KS Dąbrówki - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-4

2. kolejka - turniej stadion Żołynia - 09.09.2017 - godz. 10.00

Błękit Żołynia - Crasnovia Krasne 2-4
Błękit Żołynia - Sokół Sokołów Małopolski 1-0
Błękit Żołynia - KS Dąbrówki 3-1
Błękit Żołynia - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-0
Crasnovia Krasne - Sokół Sokołów Małopolski 5-0
Crasnovia Krasne - KS Dąbrówki 4-0
Crasnovia Krasne - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3-0
Sokół Sokołów Małopolski - KS Dąbrówki 1-0
Sokół Sokołów Małopolski - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-2
​KS Dąbrówki - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-1

3. kolejka - turniej orlik Sokołów Małopolski 07.10.2017 - godz. 10.00 - PRZEŁOŻONY ZE WZGLĘDU NA ZŁE WARUNKI POGODOWE Z DNIA 23.09.2017

Błękit Żołynia - Crasnovia Krasne 0-3
Błękit Żołynia - Sokół Sokołów Małopolski 0-0
Błękit Żołynia - KS Dąbrówki 0-0
Błękit Żołynia - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-3
Crasnovia Krasne - Sokół Sokołów Małopolski 4-0
Crasnovia Krasne - KS Dąbrówki 9-0
Crasnovia Krasne - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-1
Sokół Sokołów Małopolski - KS Dąbrówki 1-1
Sokół Sokołów Małopolski - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-0
​KS Dąbrówki - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-0

4. kolejka - turniej stadion Krasne - 30.09.2017 - godz. 10.00

Błękit Żołynia - Crasnovia Krasne 2-5
Błękit Żołynia - Sokół Sokołów Małopolski 2-0
Błękit Żołynia - KS Dąbrówki 5-0
Błękit Żołynia - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-2
Crasnovia Krasne - Sokół Sokołów Małopolski 3-0
Crasnovia Krasne - KS Dąbrówki 6-0
Crasnovia Krasne - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4-0
Sokół Sokołów Małopolski - KS Dąbrówki 5-0
Sokół Sokołów Małopolski - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-0
​KS Dąbrówki - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-4

5. kolejka - turniej stadion Dąbrówki - 14.10.2017 - godz. 10.00

Błękit Żołynia - Crasnovia Krasne 3-4
Błękit Żołynia - Sokół Sokołów Małopolski 1-2
Błękit Żołynia - KS Dąbrówki 4-1
Błękit Żołynia - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-1
Crasnovia Krasne - Sokół Sokołów Małopolski 2-2
Crasnovia Krasne - KS Dąbrówki 3-1
Crasnovia Krasne - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-0
Sokół Sokołów Małopolski - KS Dąbrówki 5-0
Sokół Sokołów Małopolski - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-0
​KS Dąbrówki - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-4

6. kolejka - turniej stadion Wólka Niedźwiedzka 21.04.2018 - godz. 10.00

Błękit Żołynia - Crasnovia Krasne 0-5
Błękit Żołynia - Sokół Sokołów Małopolski 2-2
Błękit Żołynia - KS Dąbrówki 3-0 (wo.)
Błękit Żołynia - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 6-3
Crasnovia Krasne - Sokół Sokołów Małopolski 1-0
Crasnovia Krasne - KS Dąbrówki 3-0 (wo.)
Crasnovia Krasne - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-0
Sokół Sokołów Małopolski - KS Dąbrówki 3-0
Sokół Sokołów Małopolski - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-0
KS Dąbrówki - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-3

7. kolejka - turniej stadion Żołynia 28.04.2018 - godz. 10.00

Błękit Żołynia - Crasnovia Krasne 1-2
Błękit Żołynia - Sokół Sokołów Małopolski 0-3
Błękit Żołynia - KS Dąbrówki 3-0 (wo.)
Błękit Żołynia - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-3
Crasnovia Krasne - Sokół Sokołów Małopolski 6-0 
Crasnovia Krasne - KS Dąbrówki 3-0 (wo.)
Crasnovia Krasne - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-0 
Sokół Sokołów Małopolski - KS Dąbrówki 3-0 (wo.)
Sokół Sokołów Małopolski - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-4
KS Dąbrówki - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-3 (wo.)

8. kolejka - turniej orlik Sokołów Małopolski 26.05 - godz. 10.00

Błękit Żołynia - Crasnovia Krasne 1-3
Błękit Żołynia - Sokół Sokołów Małopolski 2-0
Błękit Żołynia - KS Dąbrówki 3-0
Błękit Żołynia - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-2
Crasnovia Krasne - Sokół Sokołów Małopolski 3-0
Crasnovia Krasne - KS Dąbrówki 7-1
Crasnovia Krasne - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-2
Sokół Sokołów Małopolski - KS Dąbrówki 4-0
Sokół Sokołów Małopolski - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-2
KS Dąbrówki - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-4

9. kolejka - turniej orlik Krasne - 09.06.2018 - godz. 10.00

Błękit Żołynia - Crasnovia Krasne 2-3
Błękit Żołynia - Sokół Sokołów Małopolski 3-0 (wo.)
Błękit Żołynia - KS Dąbrówki 2-0 
Błękit Żołynia - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-3
Crasnovia Krasne - Sokół Sokołów Małopolski 3-0 (wo.)
Crasnovia Krasne - KS Dąbrówki 8-0
Crasnovia Krasne - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 6-0
Sokół Sokołów Małopolski - KS Dąbrówki 0-3 (wo.)
Sokół Sokołów Małopolski - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-3 (wo.)
​KS Dąbrówki - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-10

10. kolejka - turniej stadion Dąbrówki - 16.06.2018 - godz. 10.00

Błękit Żołynia - Crasnovia Krasne 1-3
Błękit Żołynia - Sokół Sokołów Małopolski 1-0
Błękit Żołynia - KS Dąbrówki 6-0
Błękit Żołynia - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-1
Crasnovia Krasne - Sokół Sokołów Małopolski 4-0
Crasnovia Krasne - KS Dąbrówki 7-0
Crasnovia Krasne - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4-2
Sokół Sokołów Małopolski - KS Dąbrówki 4-0
Sokół Sokołów Małopolski - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-1
​KS Dąbrówki - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-4

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości