zamknij reklamę

Terminarz - orlik młodszy

1. kolejka - turniej stadion Borek Stary - 02.09 - godz. 10.00

Błękit Żołynia - Start Borek Stary 0-9
Błękit Żołynia - Grunwald Budziwój 0-7
Błękit Żołynia - Junior Łańcut 3-0 wo.
Błękit Żołynia - Jawor Krzemienica 1-1
Start Borek Stary - Grunwald Budziwój 3-2
Start Borek Stary - Junior Łańcut 3-0 wo.
Start Borek Stary - Jawor Krzemienica 2-0
Grunwald Budziwój - Junior Łańcut 3-0 wo.
Grunwald Budziwój - Jawor Krzemienica 7-0
Junior Łańcut - Jawor Krzemienica 0-3 wo.

2. kolejka - turniej orlik Budziwój - 09.09 - godz. 10.00

Błękit Żołynia - Start Borek Stary 0-3
Błękit Żołynia - Grunwald Budziwój 0-5
Błękit Żołynia - Junior Łańcut 2-1
Błękit Żołynia - Jawor Krzemienica 1-0
Start Borek Stary - Grunwald Budziwój 0-3
Start Borek Stary - Junior Łańcut 4-1
Start Borek Stary - Jawor Krzemienica 3-0
Grunwald Budziwój - Junior Łańcut 2-0
Grunwald Budziwój - Jawor Krzemienica 7-0
Junior Łańcut - Jawor Krzemienica 2-0

3. kolejka - turniej stadion Krzemienica - 07.10 - godz. 10.00 - PRZEŁOŻONY ZE WZGLĘDU NA ZŁE WARUNKI POGODOWE Z DNIA 23.09.

Błękit Żołynia - Start Borek Stary 3-0 wo.
Błękit Żołynia - Grunwald Budziwój 1-8
Błękit Żołynia - Junior Łańcut 0-2
Błękit Żołynia - Jawor Krzemienica 0-2
Start Borek Stary - Grunwald Budziwój 0-3 wo.
Start Borek Stary - Junior Łańcut 0-3 wo.
Start Borek Stary - Jawor Krzemienica 0-3 wo.
Grunwald Budziwój - Junior Łańcut 3-0
Grunwald Budziwój - Jawor Krzemienica 11-0
Junior Łańcut - Jawor Krzemienica 1-0

4. kolejka - turniej orlik Łańcut - 30.09 - godz. 10.00 

Błękit Żołynia - Start Borek Stary 3-0 wo.
Błękit Żołynia - Grunwald Budziwój 3-0 wo.
Błękit Żołynia - Junior Łańcut 1-4
Błękit Żołynia - Jawor Krzemienica 1-1
Start Borek Stary - Grunwald Budziwój x-x - obustronny walkower
Start Borek Stary - Junior Łańcut 0-3 wo.
Start Borek Stary - Jawor Krzemienica 0-3 wo.
Grunwald Budziwój - Junior Łańcut 0-3 wo.
Grunwald Budziwój - Jawor Krzemienica 0-3 wo.
Junior Łańcut - Jawor Krzemienica 1-0

5. kolejka - turniej stadion Żołynia - 14.10 - godz. 10.00

Błękit Żołynia - Start Borek Stary 0-2
Błękit Żołynia - Grunwald Budziwój 0-4
Błękit Żołynia - Junior Łańcut 3-3
Błękit Żołynia - Jawor Krzemienica 3-0
Start Borek Stary - Grunwald Budziwój 1-1
Start Borek Stary - Junior Łańcut 1-1
Start Borek Stary - Jawor Krzemienica 2-1
Grunwald Budziwój - Junior Łańcut 5-2
Grunwald Budziwój - Jawor Krzemienica 4-0
Junior Łańcut - Jawor Krzemienica 0-1

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij