zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ziomki Rzeszów
17:1
Crasnovia Krasne
Sokół Sokołów Małopolski
2:4
Brzeg Białobrzegi
Błękit Żołynia
1:5
TRANSHAD Dynovia Dynów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Crasnovia Krasne
1:3
Brzeg Białobrzegi
TRANSHAD Dynovia Dynów
9:1
Sokół Sokołów Małopolski
Ziomki Rzeszów
3:1
Błękit Żołynia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sokołów Małopolski
5:2
Ziomki Rzeszów
Brzeg Białobrzegi
1:8
TRANSHAD Dynovia Dynów
Błękit Żołynia
2:6
Crasnovia Krasne
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Crasnovia Krasne
0:5
TRANSHAD Dynovia Dynów
Błękit Żołynia
4:1
Sokół Sokołów Małopolski
Ziomki Rzeszów
4:1
Brzeg Białobrzegi
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sokołów Małopolski
3:1
Crasnovia Krasne
Brzeg Białobrzegi
1:3
Błękit Żołynia
TRANSHAD Dynovia Dynów
3:0
Ziomki Rzeszów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzeg Białobrzegi
2:4
Sokół Sokołów Małopolski
TRANSHAD Dynovia Dynów
7:2
Błękit Żołynia
Crasnovia Krasne
2:5
Ziomki Rzeszów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sokołów Małopolski
1:5
TRANSHAD Dynovia Dynów
Błękit Żołynia
2:3
Ziomki Rzeszów
Brzeg Białobrzegi
4:3
Crasnovia Krasne
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ziomki Rzeszów
3:2
Sokół Sokołów Małopolski
TRANSHAD Dynovia Dynów
7:1
Brzeg Białobrzegi
Crasnovia Krasne
2:3
Błękit Żołynia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
TRANSHAD Dynovia Dynów
10:0
Crasnovia Krasne
Brzeg Białobrzegi
2:1
Ziomki Rzeszów
Sokół Sokołów Małopolski
2:5
Błękit Żołynia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Crasnovia Krasne
2:3
Sokół Sokołów Małopolski
Błękit Żołynia
2:1
Brzeg Białobrzegi
Ziomki Rzeszów
1:3
TRANSHAD Dynovia Dynów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzeg Białobrzegi
4:2
Sokół Sokołów Małopolski
TRANSHAD Dynovia Dynów
8:0
Błękit Żołynia
Crasnovia Krasne
0:3*
Ziomki Rzeszów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzeg Białobrzegi
3:0*
Crasnovia Krasne
Błękit Żołynia
1:3
Ziomki Rzeszów
Sokół Sokołów Małopolski
0:13
TRANSHAD Dynovia Dynów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Crasnovia Krasne
0:3*
Błękit Żołynia
TRANSHAD Dynovia Dynów
8:0
Brzeg Białobrzegi
Ziomki Rzeszów
1:2
Sokół Sokołów Małopolski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
TRANSHAD Dynovia Dynów
3:0
Crasnovia Krasne
Brzeg Białobrzegi
4:2
Ziomki Rzeszów
Sokół Sokołów Małopolski
1:4
Błękit Żołynia
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Crasnovia Krasne
3:0
Sokół Sokołów Małopolski
Błękit Żołynia
3:1
Brzeg Białobrzegi
Ziomki Rzeszów
1:5
TRANSHAD Dynovia Dynów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sokołów Małopolski
1:2
Brzeg Białobrzegi
Ziomki Rzeszów
4:1
Crasnovia Krasne
Błękit Żołynia
2:5
TRANSHAD Dynovia Dynów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Crasnovia Krasne
1:3
Brzeg Białobrzegi
TRANSHAD Dynovia Dynów
9:0
Sokół Sokołów Małopolski
Ziomki Rzeszów
2:1
Błękit Żołynia
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzeg Białobrzegi
2:7
TRANSHAD Dynovia Dynów
Błękit Żołynia
4:1
Crasnovia Krasne
Sokół Sokołów Małopolski
2:0
Ziomki Rzeszów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Ziomki Rzeszów
2:0
Brzeg Białobrzegi
Crasnovia Krasne
1:3
TRANSHAD Dynovia Dynów
Błękit Żołynia
1:1
Sokół Sokołów Małopolski
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sokołów Małopolski
6:0
Crasnovia Krasne
TRANSHAD Dynovia Dynów
9:0
Ziomki Rzeszów
Brzeg Białobrzegi
3:4
Błękit Żołynia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości